Ja A On? Nikdy!

Na Koni. Asi mám nejaký chlapský gén, no keď vidím, ako sa z pootvorených dverí auta ladne vysúva ženská nôžka vo vražednej lodičke, padne mi sánka a vraždila by som aj ja. Nie že by som chovala náklonnosť pre rovnaké pohlavie, ja len prežívam priam mučivú závisť, keď si predstavím, ako v tej obuvi ovláda pedál auta.
Hovorн "Ja som bola…" namiesto "Ja som bol…") bude explicitne hlбsiќ sa k prнsluљnosti k ћenskйmu pohlaviu; alebo aspoт vo svojom podvedomн sa zaиne povaћovaќ za "ћenu" i bez toho, ћe by sa navonok s "ћenskэm pohlavнm" nejako identifikoval, vedomэ si toho, ћe ho ѕudia povaћujъ za muћa a preto navonok aj on "hrб" rolu muћa, hoci vnъtorne sa povaћuje za "ћenu".
Klub Mlejn v Prahe 13, konkrétne v štvrti Stodůlky, už v minulosti uvádzal slovenské programy, prvýkrát sa však aj v spolupráci so Slovensko-českým klubom a s podporou mestskej časti, pražského magistrátu a Ministerstva kultúry ČR odhodlal k ucelenej prehliadke.
Napriek tomu, že oslava Halloweenu v našej krajine sa začala nedávno, sa deťom tento sviatok naozaj páčil a teší sa na koniec októbra, keď sa konečne môžete ponoriť do extravaganzy zábavy pre tento neobvyklý sviatok, a teda oficiálne bez akéhokoľvek alebo odsúdenie zo strany, byť zlým a neposlušným hrdinom rozprávok alebo filmov.
Toto podujatie je nemasové, ale nesie rovnaké myšlienky, s ktorými Banskobystrický kraj vo svojej prezentácii ako turistickej destinácie pracuje: návrat ku koreňom, spomalenie, dobrodružstvo a zodpovedné cestovanie, ktoré zahŕňa zodpovedný prístup k životnému prostrediu.
Olga Buzova In Moža Osebno Življenje. Afera Z Buzovo. Družina

Add ping

Trackback URL : https://brainsharon3.bravejournal.net/trackback/1244365

Page top